Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Lubelskie - Puławy - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Lubelskie / Puławy / Dom i ogród / Materiały budowlane
 


Oryginalny firmy Demilec

    Oryginalny  firmy Demilec   
Budujesz?
Remontujesz ?
Potrzebujesz obniżyć rachunki za ogrzewanie i klimatyzację?
Trafiłeś pod właściwy adres !!!
Innowacyjny, skuteczny a tym samym doskonały system ociepleniowy nakładany natryskowo to Idealna izolacja, którą jest otwarto komórkowy system poliuretanowy firmy Demilec Sealection 500
Sealection 500 to:

- 100% szczelność – piana otwarto komórkowa Sealection 500 w trakcie natrysku zwiększa swoją objętość 120 krotnie wypełniając wszelkie szczeliny i trudno dostępne miejsca eliminując tym samym nieszczelności i niedościgłości tradycyjnych metod izolacyjnych
- oszczędność – dochodząca do 50 % kosztów energii pochłanianej zarówno przez systemy grzewcze jak również systemy klimatyzacyjne. Czyli upraszczając możemy cieszyć się ciepłem w zimie i chłodem w lecie. Wbrew pozorom zwrot różnicy kosztów ocieplenia pianą w porównaniu do innych izolacji nie tylko szybko się zwraca ale szybko na siebie zaczyna zarabiać.
- Akustyczność – ciepłe i ciche domowe otoczenie to podstawa komfortu
- dzisiejszych 4 kątów. Dzięki zastosowaniu Idealne izolacji możemy cieszyć się nie tylko ciepłem ale również ciszą i ograniczeniem do min hałasów dochodzących z zewnątrz. Dlatego przy idealnej izolacji odgłosy opadów deszczu czy też gradu przestają być uciążliwe a uliczny zgiełk pozostaje na zewnątrz budynku tam gdzie jego miejsce. Pofałdowana struktura powoduję że materiał ten znakomicie sprawdza się w domowych kinach i studiach nagrań zapewniając efekt tłumienia i rozpraszania fal dźwiękowych pochodzących z wnętrza budynku.
- Zdrowie i bezpieczeństwo – to zalety nie tylko deklarowane ale przebadane i poparte odpowiednimi certyfikatami i atestami a wśród nich atestem PZH. Dzięki strukturze otwartych komórek piana szczelnie przylega do wszystkich materiałów budowlanych dostępnych na rynku i tym samym idealna izolacja nie posiada zapachu, ogranicza napływ kurzu i alergenów, nie pyli i nie wydziela szkodliwych substancji niszczących warstwę ozonową potocznie zwanych freonami. Sealection 500 to również materiał odporny na pleśń rozrost grzybów i szkodniki dla, których nie stanowi żadnej wartości odżywczej.
- Czasy wykonania – idealnej izolacji to przeważnie tylko 1 dzień dla powierzchni nie przekraczających 400m2 co pozwala na przyśpieszenie i tym samym skrócenie czasu budowy.
- Trwałość i niezmienność w czasie – już po 48 godzinach idealna izolacja Sealection 500 staje się materiałem o niezmiennych parametrach, nie utlenia się , nie kurczy nie opada i to najważniejsze zalety w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Nie traci swoich parametrów termicznych co potwierdza gwarancja producenta do długości życia budynku.
- Piana ma właściwości samogasnące (klasa E), a w przegrodzie z zastosowaną płytą gipsowo kartonową klasę B (s1,d0) i jako system nierozprzestrzeniający ognia może być stosowany w obiektach użyteczności publicznej.

Jako produkt budowlany posiada nie tylko aprobaty polskie ale również europejskie sprawiając, że jest nie tylko materiałem skutecznym ale bezpiecznym do stosowania.
Podsumowując Idealna izolacja to:
1. Znaczne podniesienie sprawności energetycznej budynków, dostrzegalne w comiesięcznych niższych kosztach utrzymania obiektu
2. Zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów i ścian
3. Wysoka adhezja do praktycznie wszystkich materiałów stosowanych w budownictwie
4. Szczelność
5. Brak ograniczeń instalacyjnych w konstrukcjach o skomplikowanych kształtach budynku
6. Znakomite wygłuszenie
7. Trwałość
8. Długoterminowa gwarancja jakość produktu
9. Zabezpieczenie przed pyłkami i kurzem

Więcej informacji i lista autoryzowanych wykonawców:
www.idealnaizolacja.pl
www.demilec.org
lub telefonicznie pod numerem telefonu:
+48 791 606 606


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 116 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: Oryginalny - Demilec

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności