Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Lubelskie - Lublin - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Lubelskie / Lublin / Serwis Usługi Firmy / Ślub - Wesele - Przyjęcia
 


DJ na wesele Lublin

    DJ na wesele Lublin

DJ na wesele Lublin

DJ na wesele Lublin

DJ na wesele Lublin   
Doświadczony DJ na wesele, poprzez lata praktyki nabył dobrych umiejętności psychologicznych i społecznych, które wykorzysta w swojej pracy. Pomoże muzyką stworzyć atmosferę wyjątkowości i po prostu dobrej zabawy. **[DJ na weselu][1]** może zachować w prowadzeniu imprezy tradycyjne formy, które chcemy, czyli: powitanie pary młodej, pierwszy posiłek, pierwszy taniec, część taneczna, oczepiny, krojenie tortu weselnego, czy podziękowanie rodzicom. Jednak konkursy i zabawy mogą przebiegać wedle nowych form i modeli świetnie łącząc we wspólnej zabawie przybyłych gości. To jest nasze wesele i od naszej kreatywności i wyobraźni zależy jak ten wieczór i noc będą przebiegały. W takim przypadku doświadczony **[DJ na wesele][2]** na pewno wspomoże nas nowymi i racjonalnymi pomysłami.
Tradycyjne wesela, chociaż bardzo ugruntowane w polskich realiach powoli tracą swoje bytowanie. Młodzi chętnie odchodzą od starych zwyczajów widząc w nich błędy i czując uciążliwość formy. Chcieliby zrezygnować z biesiadnych przyśpiewek weselnych, z wyciągania gości z za stołu na siłę do tańca, z nachalnych, seksualnych oczepin, które nie każdemu przypadają do gustu. Jednocześnie młodzi chcą wyrażać swoje emocje w tańcu, dekoracjach, salach i przyjaznym nastroju. Chcą wyrażać tradycyjne podziękowania dla rodziców i cieszyć się z bliskości najbliższych, co podkreśli rangę tego ważnego dla nich dnia. W każdej kulturze wesele pary młodej żegna stary etap i otwiera drogę do nowego. Dlatego warto zachować niektóre elementy tradycji, docenić je, a z niektórych po prostu zrezygnować na rzecz innych form wyrazu i dlatego profesjonalny DJ jest w stanie poprowadzić imprezę weselną według tradycyjnych ram z jednoczesnym wprowadzaniem koniecznych zmian.


[1]: http://www.weselnyhit.pl/page5.php
[2]: http://www.weselnyhit.pl


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 226 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: wesele - lublin

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności