Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Lubelskie - Lublin - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Lubelskie / Lublin / Serwis Usługi Firmy / Nauka - Kursy - Szkolenia
 


SZKOLENIA IMPROV TO IMPROVE CAŁA POLSKA ! ! !

    SZKOLENIA IMPROV TO IMPROVE CAŁA POLSKA ! ! !   
Oferujemy Państwu Cykl szkoleń z wykorzystaniem 25 metod improwizacji teatralnej dzięki którym nauczycie się pokonywać bariery przed wystąpieniami publicznymi, jak reagować w stresujących sytuacjach, nie poddawać się w dążeniu do celu, szkolenie poprowadzi was w kierunku odkrycia Waszych naturalnych atutów, odkryjecie swoje różnorodne inteligencje, odbędziecie podróż w głąb siebie, której celem jest aktywacja waszego potężnego twórczego potencjału, dowiecie się jak myśleć kreatywnie, zaczniecie odnosić sukces w życiu prywatnym jak i biznesowym. Szkolenia ułatwiają pracownikom wdrążenie się do pracy a właścicielom firm pozyskiwanie i rozwijanie kompetencji pracowników od procesu rekrutacji do momentu podniesienia kwalifikacji.

Naszą ofertę szkoleń kierujemy do :

1. Managerów i właścicieli firm, którzy chcą uruchomić pokłady auto-motywacji oraz pobudzić do działania swoich pracowników - otrzymasz narzędzia, dzięki którym będziesz wiedział, jak inspirować zespół.
2. Trenerów - poznasz techniki rozwijania kreatywności, zwiększania poziomu energii koniecznej do osiągania celów;
osób przygotowujących się do ważnych wystąpień - dowiesz się, jak uprawiać trening umysłowy przed wydarzeniem i pracować nad eliminowaniem stresu.
3. Specjalistów HR, którzy zajmują się rekrutacją i rozwojem pracowników - poznasz techniki, dzięki którym będziesz wiedział, jak zweryfikować kompetencje potencjalnych pracowników podczas procesu rekrutacji oraz rozwijać potencjał zatrudnionej kadry podczas szkoleń teambuildingowych.
4. Wszystkich, którzy dążą do samorozwoju - przekonasz się, jakie pokłady potencjału posiadasz i nauczysz się je wykorzystywać.
5. Osób szukających dodatkowego wyzwalacza do pobudzenia drzemiącej w nich energii.

Rezerwację na szkolenia można składać na adres e-mail : tomaszgrygas_insideout@wp.pl. Jeśli rezerwację robi grupa 25 osobowa w tedy przysługuje rabat pytania proszę kierować na e-mail.

Szczegółowe informacje na stronie - http://improvisetoimprove.wix.com/insideout

Facebook- https://www.facebook.com/Improv-to-Improve-1058295067581762/


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 51 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: SZKOLENIA - IMPROV - IMPROVE - POLSKA

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności