Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Lubelskie - Lublin - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Lubelskie / Lublin / Serwis Usługi Firmy / Budowlane - Remontowe
 


projektowanie wnętrz & home staging

    projektowanie wnętrz & home staging

projektowanie wnętrz & home staging

projektowanie wnętrz & home staging

projektowanie wnętrz & home staging

projektowanie wnętrz & home staging   
Projektowanie wnętrz prywatnych :

W swoich projektach skupiam się na funkcjonalnym i ergonomicznym wykorzystaniu przestrzeni i podkreśleniu stylu wnętrza ustalonego wraz z inwestorem. Projektowanie od podstaw: inwentaryzacja, tworzenie list zakupowych, moodboardów, układów funkcjonalnych, wizualizacji wnętrz.

Projektowanie wnętrz komercyjnych:

Znajomość zmieniających się trendów i uwarunkowań rynku pozwala na wybór rozwiązań idealnie dobranych do działalności. Staram się łączyć sztukę aranżacji wnętrz z marketingiem i psychologią sprzedaży aby trafiać w gusta określonej grupy docelowej klientów.

Home staging :

Jest to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do efektywnej sprzedaży lub wynajmu. Polega na właściwym pokazaniu potencjału, tak aby nieruchomość udało się sprzedać w najkrótszym czasie za możliwie jak najwyższą cenę. Właściwy dobór i łączenie kolorów, aranżacja, tworzenie listy zakupowej, opracowanie oferty-ogłoszenia (z uwzględnieniem pozycjonowania oferty na aktualnym rynku nieruchomości ), prezentacja przed potencjalnymi klientami.

e-mail: k.lobaczprojektowaniewnetrz@gmail.com
tel: 667 949 100


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 146 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: projektowanie - wnętrz - staging

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności