Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Lubelskie - Lublin - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Lubelskie / Lublin / Serwis Usługi Firmy / Budowlane - Remontowe
 


DARMOWY! Profesjonalny kurs spawacza metoda MAG 135 i TIG 141

   

   
Do udzialu w projekcie szkoleniowym zapraszamy osoby prowadzace dzialalnosc gospodarcza oraz mikro-, male i srednie przedsiebiorstwa majace siedzibe lub oddzial na terenie woj. lubelskiego, ktore chcialyby poprawic potencjal kompetencyjny kadr z sektora budownictwa.
W projekcie nie moga wziac udzialu przedsiebiorstwa, ktore korzystaly juz ze wsparcia w ramach poddzialania 8.1.1. oraz 8.1.2. PO KL (otrzymaly pomoc publiczna)
Szkolenia sa skierowane do pracownikow, zatrudnionych na umowe o prace oraz samozatrudnionych, pracujacych lub zamieszkujacych na terenie woj. lubelskiego, wykonujacych prace w budownictwie.
Do udzialu zapraszamy rowniez kobiety!

Projekt w 100% dofinansowany!!!

Projekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Spolecznego w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki", Dzialanie 8.1 - „Rozwoj pracownikow i przedsiebiorstw w regionie", Poddzialanie 8.1.1 - „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiebiorstw".


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 1146 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: profesjonalny - spawacza - metoda

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności