Lubelskie - Lublin - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Lubelskie / Lublin / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy

Niemcy, potrzebna opiekunka dla Pana Gurduna 79 lat Hamburg

    Niemcy, potrzebna opiekunka dla Pana Gurduna 79 lat  Hamburg

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Niemcy, potrzebna opiekunka dla Pana Gurduna 79 lat
Hamburg

Stan zdrowia:
Podopieczny jest niesamodzielny, porusza się albo na wózku albo za pomocą chodzika w zależności od samopoczucia. Jest po zawale serca, cierpi na reumatyzm.

Obowiązki:
Obowiązki związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego:sprzątnie, gotowanie oraz robienie zakupów.
Dodatkowo jazda samochodem na terenie Niemiec.
Do obowiązków związanych z opieką należy: pomoc przy myciu oraz pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i dostateczną znajomością języka niemieckiego oraz prawem jazdy.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 1080-1110 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o e-mail zwrotny na katarzyna.kalamon@gowork.pl, telefon pod nr 81 503 04 23 /884- 724-598 albo wysłanie SMS na numer: 884-724-598 o treści: 1906 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Nas osobiście
Odział w Lublinie
ul. Krakowskie Przedmieście 19/4
piętro I

<-- | | Wyświetleń: 102 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: potrzebna - opiekunka - gurduna - hamburg