Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Kujawsko-pomorskie - Ciechocinek - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Kujawsko-pomorskie / Ciechocinek / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy
 


Sprawdzone zastępstwo dla opiekunki seniora

   

   
Firma Pflege mit Herzen zatrudni opiekunki osób starszych na umowę zlecenie. Zlecenie od 21.04.2018 na 1 miesiąc
Poszukiwana pani z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece w Niemczech – zlecenie w Stuttgart
Podopieczna:
Wiek: 82 lata (1934) Wzrost: 162 cm Waga: 60 kg
Podopieczna posiada III grupę inwalidzką. Seniorka chorowała 3 lata temu raka jelita (operacja) i z tego powodu miewa biegunki. Cierpi na zaburzenia rytmu serca, częściowe nietrzymanie moczu (pieluchy), choruje na serce i z racji tego przyjmuje leki, miewa objawy demencji/zapomina się, zaburzona orientacja przestrzenna oraz częściowo zaburzona orientacja czasowa. Podopiecznej trzeba przypominać o regularnym przyjmowaniu płynów (zaburzenia pamięci nasilają się jeżeli podopieczna mało pije). Potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się. Jest słaba i jest w stanie zrobić 2-3 kroki z krzesełka toaletowego do łóżka. Obecnie korzysta z gimnastyki leczniczej. Podopieczna posiada rollator, podnośnik wannowy, specjalistyczne łóżko, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe, nosi aparat słuchowy, okulary. Podopieczna przesypia noce spokojnie. Koło 22 podopieczną trzeba położyć spać, na noc zakładane ma pieluchy. Podopieczna podczas dnia leży w specjalistycznym łóżku w pokoju dziennym.
Plan dnia
7:30 - pobudka oraz pomoc w przejściu na krzesełko toaletowe, mycie, śniadanie (kanapki pokroić na małe kawałki), po śniadaniu podopieczna kładzie się do łóżka.
11:30 – obiad (mięso należy pokroić na małe kawałki), po obiedzie odpoczynek na 1-2 godziny, w przypadku ładnej pogody można wyjść na spacer
17:30 – Kolacja przy stole, po kolacji oglądanie telewizji, ewentualnie można wyjść jeszcze na pół godziny z podopieczną na zewnątrz
22:00 – Podopieczna wraz z mężem idą spać. Przed spaniem należy podopiecznej pomóc w myciu zębów, pomoc w toalecie, założenie pieluch na noc
Obowiązki:
Opiekunka pomaga podopiecznej w codziennych czynnościach, kąpiel (1-2 w tygodniu), higiena, ubieranie, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Prowadzi gospodarstwo domowe (zakupy, przygotowuje posiłki (dla 2 osób), utrzymuje mieszkanie w czystości). Do podopiecznej przyjeżdża lekarza. Podopieczna lubi kwiaty, spacery popołudniu na wózku nad jezioro (10 min. drogi do jeziora)
Informacje dodatkowe:
Podopieczna mieszka z mężem w mieszkaniu (3 pokoje) w miejscowości Stuttgart-Plieningen. Mąż podopiecznej jest zupełnie sprawny potrzebuje wsparcia przy opiece nad żoną. Dla opiekunki został przygotowany pokój ze standardowym wyposażeniem. Osobna toaleta. W domu jest dostęp do internetu. Mąż podopiecznej posiada samochód oraz czynne prawo jazdy, robi zakupy.
Z relacji obecnej opiekunki:
Bywają dni ze podopieczna nie ma siły chodzić i leży w łóżku, wstaje z pomocą męża i opiekunki. Raz w tygodniu ma gimnastykę. Mąż wstaje do podopiecznej w nocy. Maż podopiecznej robi zakupy oraz planuje co będzie na obiad również w kolejne dni.
Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu.


   




poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 66 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: Sprawdzone - zastępstwo - opiekunki - seniora

   

 






Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności