Opolskie - Otmuchów - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Opolskie / Otmuchów / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy

blacharz/lakiernik samochodowy

Agencja Pracy Tymczasowej IPF (certyf. 5450) aktualnie poszukuje pracownikow na stanowisko blacharz/lakiernik
Oferta pracy w: FRANCJA
Zadania:- Rozbiorka i ponowny montaz elementow
- Prostowanie
- Wymiana elementow
- Spawanie
- Szlifowanie, klepanie
- przygotowanie auta do malowania
- malowanie na mokro itp.
Wymagania:- min.3 letnie doswiadczenie zawodowe w pracy blacharza i lakiernika samochodowego – doswiadczenie w malowaniu na mokro!
- rzetelnosc i sumiennosc,
- gotowosc do podjecia pracy za granica
- znajomosc jezyka francuskiego w stopniu podstawowym
- prawo jazdy i wlasne auto – warunek konieczny!
Oferujemy:- umowe o prace,
- pokrycie kosztow zakwaterowania i ekwiwalent przejazdowy
- opieke polskiego koordynatora.

Zainteresowane osoby oferta prosze o przeslanie CV na mail rekrutacja@ipf.jobs w tytule wpisujac „blacharz/lakiernik”

<-- | | Wyświetleń: 162 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: samochodowy