Kujawsko-pomorskie - Włocławek - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Kujawsko-pomorskie / Włocławek / Praca w Polsce / Handel - Sprzedaż - Marketing

Przedstawiciel Handlowy – branża logistyczna

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
W związku z rozwojem naszego Klienta z branży logistyczno-spedycyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: PHW/03/17/BDG
Miejsce pracy: Włocławek

Główne obowiązki:
• Sprzedaż usług transportowo-spedycyjnych na terenie Włocławka oraz w promieniu 75km;
• Kompleksowa obsługa klientów biznesowych (małe przedsiębiorstwa) w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego;
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz stałymi klientami;
• Przeprowadzanie analizy potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta;
• Prezentowanie i sprzedaż oferty na rynku lokalnym oraz dbałość o dobry wizerunek firmy;
• Współtworzenie nowego działu handlowo-marketingowego;
• Współpraca z działem spedycji, administracją, podwykonawcami/kierowcami;
• Charakter pracy: 50% mobilny, 50% stacjonarny.

Wymagania:
• Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B – warunek konieczny;
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży logistycznej;
• Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane kierunki: logistyka, transport, spedycja;
• Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;
• Łatwość w podejmowaniu decyzji i samodzielność w działaniu;
• Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań i chęć wyspecjalizowania się;
• Znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie min. średniozaawansowanym (Excel, Word, Outlook);
• Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:
• Pakiet profesjonalnych szkoleń specjalistycznych w zakresie sprzedaży i negocjacji;
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
• Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą z branży logistyczno-spedycyjnej;
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony;
• Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu;
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 lub 9:00 – 17:00;
• Samochód służbowy, telefon, ubezpieczenie grupowe.

Oferta dotyczy pracy stałej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny PHW/03/17/BDG w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2,
00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

<-- | | Wyświetleń: 69 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: Przedstawiciel - Handlowy - branża - logistyczna