Dolnośląskie - Legnica - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Legnica / Praca w Polsce / Pozostałe - Inne

Kierownik dzialu telemarketingu

Grupa ProfAs sp. z o.o. jest firma doradcza, ktora swiadczy uslugi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Istniejemy po to, aby wspierac tych, ktorzy chca spelnic wlasne marzenia zawodowe a takze po to, by sluzyc rada wszystkim, ktorzy chca rozwijac swoja firme. Wierzymy, ze powodzenie wszelkich dzialan biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangazowaniu i kreatywnosci naszych pracownikow, a takze w wiedzy i konkretnych umiejetnosciach – wszystko to sprawia, ze tworzymy dla Panstwa najwyzsza jakosc oferowanych przez nas uslug.

Obecnie dla jednego z naszych Klientow z branzy finansowej poszukujemy: Kierownik dzialu telemarketingu
Legnica
KTL/5/12

Opis stanowiska:- Zarzadzanie grupa konsultantow telefonicznych i telemarketerow,
- Odpowiedzialnosc za wyniki sprzedazowe zespolu,
- Budowanie zespolu sprzedazowego,
- Ustalanie harmonogramu pracy,
- Motywowanie zespolu do osiagania zalozonych targetow,
- Rekrutacja i utrzymanie telemarketerow,
- Kontrolowanie jakosci pracy podleglego zespolu-monitoring i analiza wynikow pracy,
- Biezace raportowanie wynikow pracy.

Wymagania:- Doswiadczenie w zarzadzaniu zespolem w branzy Tele-marketing –warunek obowiazkowy,
- Wyksztalcenie wyzsze,
- Znajomosc technik sprzedazy,
- Konsekwencja w realizacji celow sprzedazowych podleglego zespolu,
- Samodzielnosc i kreatywnosc w rozwiazywaniu biezacych zadan,
- Bardzo dobra organizacja pracy wlasnej i zespolu,
- Samodzielnosc,
- Umiejetnosc kierowania zespolem.

Oferujemy:- Prace w energicznym zespole w nowoczesnej firmie,
- Mozliwosc rozwoju i szkolen wewnatrz firmy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Samodzielne stanowisko pracy.

<-- | | Wyświetleń: 228 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: kierownik - dzialu - telemarketingu