Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Dolnośląskie - Legnica - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Legnica / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy
 


Opiekunkom osób starszych gwarantujemy terminowe wynagrodzenie

    Opiekunkom osób starszych gwarantujemy terminowe wynagrodzenie   
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Grefrath, okolice Düsseldorf, Kempen, Krefeld, Duisburg, Niemcy

Pani Hedwig ma 81 lat, 160 cm wzrostu i waży około 60 kg. Podopieczna posiada II stopień niepełnosprawności, porusza się samodzielnie bądź przy asekuracji drugiej osoby. Choruje na częściową inkontynencję, bywa zdezorientowana co do czasu i miejsca. Ma Alzheimera oraz demencję i nadciśnienie. W nocy sypia spokojnie. Systematycznie odwiedza ją opieka medyczna.
Pan Herbert ma 80 lat, 180 cm wzrostu i waży około 80 kg. Senior porusza się samodzielnie, jest w pełni sprawny umysłowo, ma częściową inkontynencję. Choruje na cukrzycę, nadciśnienie, noce przesypia spokojnie.
Senior samodzielnie się przebiera, sam dba o swoją higienę, samodzielnie spożywa posiłki. Podopieczny systematycznie uczestniczy w gimnastyce leczniczej, od 08.02.2017 do 08.03.2017 uczestniczy w rehabilitacji.
W domu do pomocy jest krzesełko toaletowe. Seniorowi należy zmieniać podkłady.
Do zadań opiekunki należy pomoc Pani Hedwig w czynnościach dnia codziennego. Seniorka wymaga wsparcia przy przebieraniu, higienie i pielęgnacji ciała oraz nadzoru w ciągu dnia. Ponadto opiekunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy- przy zakupach chętnie pomoże syn lub synowa seniorów.
Pani Hedwig i Pan Herbert mieszkają w mieszkaniu. Seniorów tak często jak tylko to możliwe odwiedza rodzina- w razie potrzeby syn lub synowa starszego Państwa służą pomocą opiekunce. Sklepy oddalone są o około 10 minut spacerem. Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem, na miejscu jest stały do-stęp do Internetu.
Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 01.03.2017 na 2 miesiące- 1200 EUR netto/ msc.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego [email protected] lub tel: 886421341   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons


   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności