Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Dolnośląskie - Legnica - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Legnica / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy
 


opiekunko wyjedź do Grebenstein

   

   
Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekuna osób starszych w Niemczech – Grebenstein
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:
Wiek: 87 lat Wzrost: 167 cm Waga: 94 kg
Podopieczny cierpi na Parkinsona, demencję, częściowe zaburzenia orientacji czasowej. Brak problemów ze słuchem, mową i wzrokiem. Porusza się przy pomocy rolatora. Pflegedienst odwiedza podopiecznego i wykonuje podstawowe zabiegi pielęgnacyjne oraz podaje leki. Wizyty Pflegedienst przewidziane również podczas pobytu opiekuna na miejscu. Podopieczny sporadycznie przebudza się w nocy. Zazwyczaj nie ma jednak problemów ze spaniem.

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 85lat Wzrost: 160 cm Waga: 55kg
Podopieczna cierpi na demencję. Zapomina się często. Orientacja czasu, miejsca i sytuacji zaburzona. Ma problemy żołądkowe. Porusza się samodzielnie. Słuch, wzrok mowa tylko częściowo osłabione. Pflegedienst pomaga również przy podopiecznej. Sporadycznie przebudza się w nocy.

Obowiązki:
Opiekun pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała i higienie intymnej, nadzoruje podopiecznych w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopiecznymi. W razie konieczności wstaje w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy. Pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopiecznymi do lekarza.


Dodatkowe informacje:
Podopieczni mieszka w domu jednorodzinnym (160mk) w małym mieście. Jest ogród, nie ma zwierząt domowych. Opiekun ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem (TV, Internet i Telefon) oraz oddzielną łazienką. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.

Poszukujemy panów z dobrą znajomością języka, wyjazd na 2 miesiące od zaraz.
Zainteresowanych panów zapraszamy do kontaktu aneta.napora@pmh.info.pl lub 886-421-341   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 119 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: opiekunko - wyjedź - Grebenstein

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności