Dolnośląskie - Góra - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Góra / Praca w Polsce / Służba zdrowia - Opieka

Technik Farmaceutyczny Poznań

Opis stanowiska:

Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
Przyjmowanie i realizacja recept.
Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.
Wykonywanie leków recepturowych.

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe, dyplom technika farmaceutycznego
Ukończony staż zawodowy.
Otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom.
Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

Pracę w aptece 6-cio dniowej.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Pakiet benefitów w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.
Miło Nam będzie Ciebie poznać!

Twój konsultant to: Urszula Żyradzka
Numer telefonu: +48 884 729 081
E-mail: urszula.zyradzka@hrcontact.co

CAZ: 11828

<-- | | Wyświetleń: 491 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: Technik - Farmaceutyczny - Poznań