Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Mazowieckie - Ożarów Mazowiecki - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Mazowieckie / Ożarów Mazowiecki / Praca w Polsce / Produkcja - Magazyny
 


Magazynier! Ołtarzew (koło Ożarowa Mazowieckiego)

    Magazynier! Ołtarzew (koło Ożarowa Mazowieckiego)   
Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Magazynier

Obowiązki:

- prace magazynowe
- układanie kartonów na regałach
- prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

- wykształcenie conajmniej średnie
- dyspozycyjność od zaraz
- siła fizyczna, sprawność
- mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej
- mile widziany status studenta/ucznia

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
- wynagrodzenie 11 zł/h netto
- pracę w miłym młodym zespole
- pracę na dłuższy okres czasu

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres warszawa[malpa]jobhouse.pl z podaniem nr ref. MAG/OLT/WAW.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse NataliaBogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons


   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności