Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Dolnośląskie - Boguszów-Gorce - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Boguszów-Gorce / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy
 


Moja historia w zawodzie opiekunki. A Twoja?

   

   
Wcześniej byłam pielęgniarką w polskim szpitalu - źle traktowaną, na słabej pensyjce, z której ledwie wiązałam koniec z końcem.
Potem powiedziałam sobie - dość. Dlaczego mam tak żyć? Dlaczego moje dzieci nie mają mieć tego, co ich bogatsi koledzy i koleżanki?
Wtedy zaczęłam szukać alternatyw. Znalazłam ofertę pracy za granicą jako opiekunka seniorów. Bałam się - wyjazdu, rozłączenia z rodziną, obcych ludzi, bariery językowej...
... ale niepotrzebnie.
Teraz wyjeżdżam do pracy w stałych odstępach czasu, dostosowanych do moich możliwości. Nie jestem niebotycznie bogata, ale stać mnie na rzeczy, o których wcześniej nie mogłam pomarzyć. Jestem spokojniejsza. Wciąż uczę się czegoś nowego, czuję się potrzebna i wiem, że robię coś naprawdę pożytecznego. Za godne pieniądze.

A jaka jest Twoja historia? Czy też chcesz zmienić swoje życie? Zrób tak jak ja - zacznij współpracę już dziś. Wejdź na stronę i wypełnij formularz zgłoszeniowy, zacznij pracować i żyć tak, jak żyją normalni ludzie.

opiekunstarszych.pl


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 161 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: historia - zawodzie

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności