Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Łódzkie - Aleksandrów Łódzki - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Łódzkie / Aleksandrów Łódzki / Dom i ogród / Usługi
 


OSUSZANIE BUDYNKÓW INIEKCJA KRYSTALICZNA WYPOŻYCZALNIA OSUSZACZY MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ

    OSUSZANIE BUDYNKÓW INIEKCJA KRYSTALICZNA WYPOŻYCZALNIA OSUSZACZY MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ

OSUSZANIE BUDYNKÓW INIEKCJA KRYSTALICZNA WYPOŻYCZALNIA OSUSZACZY MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ

OSUSZANIE BUDYNKÓW INIEKCJA KRYSTALICZNA WYPOŻYCZALNIA OSUSZACZY MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ

OSUSZANIE BUDYNKÓW INIEKCJA KRYSTALICZNA WYPOŻYCZALNIA OSUSZACZY MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ

OSUSZANIE BUDYNKÓW INIEKCJA KRYSTALICZNA WYPOŻYCZALNIA OSUSZACZY MYCIE ELEWACJI KOSTKI BRUKOWEJ   
ŚWIADCZYMY USŁUGI OD 1999 ROKU. OSUSZANIE BUDYNKÓW I ODTWARZANIE IZOLACJI PRZECIWWILGOCIOWYCH METODĄ INIEKCJI KRYSTALICZNEJ TO NASZA SPECJALNOŚĆ.

Osuszamy budynki, rozwiążemy Państwa problem typu :

- zawilgocone i zagrzybione mieszkanie

- zalane mieszkanie w skutek awarii instalacji wodnej, powodzi lub opadów atmosferycznych

- osuszenie nowego budynku z nadmiaru wilgoci technologicznej

Specjalizujemy się w następujących pracach:

- odtwarzanie izolacji poziomych i pionowych (osuszanie fundamentów, ścian, murów wewnętrznych i zewnętrznych) metodą INIEKCJI KRYSTALICZNEJ.

Osuszanie budynków z wilgoci pochodzącej z gruntu na skutek braku izolacji poziomej jak i pionowej w budynkach jest jednym z ważniejszych problemów technicznych podczas wszelkich prac remontowo-budowlanych. Wynalazek INIEKCJI KRYSTALICZNEJ, wielokrotnie nagradzanej na najważniejszych światowych wystawach, dotyczy właśnie metody osuszania budynków, które uległy zawilgoceniu wskutek podciągania kapilarnego wód gruntowych. Istota metody polega na tym, że warstwa izolacyjna pozioma i pionowa tworzy się na skutek krystalizacji nierozpuszczalnych w wodzie minerałów w porach i kapilarach materiału budowlanego. Technologia iniekcji krystalicznej ma szereg zalet - jest to zdecydowanie najtańsza, stosowana w technologia osuszania budynków, jest przy tym ekologiczna. Do stworzenia blokady przeciwwilgociowej wykorzystuje mineralne preparaty wytwarzane w całości w Polsce i z surowców krajowych. Prace osuszeniowe (INIEKCJA KRYSTALICZNA) można wykonywać od zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

INIEKCJA KRYSTALICZNA to jedna z wielu metod osuszania budynków, ale w odróżnieniu od innych niezwykle tania, a przy tym bardzo wygodna i trwała. Technologię INIEKCJI KRYSTALICZNEJ można stosować do tworzenia izolacji przeciwwilgociowej poziomej i pionowej obiektu, bez konieczności odkopywania murów zewnętrznych. INIEKCJĘ KRYSTALICZNĄ wykorzystuje się do osuszania zawilgoconych obiektów, niezależnie od rodzaju materiału użytego do budowy murów. Nie ma także znaczenia ich grubość oraz stopień zawilgocenia czy zasolenia. Pojawia się wręcz zjawisko, że im bardziej zawilgocone są mury, tym skuteczniejsza jest INIEKCJA KRYSTALICZNA. W efekcie wytworzona blokada przeciwwilgociowa typu mineralnego działa praktycznie bezterminowo.- osuszamy po zalaniu, powodzi i w trakcie budowy – WYPOŻYCZAMY OSUSZACZE

OSUSZANIE Z WYKORZYSTANIEM OSUSZACZY KONDENSACYJNYCH polega na osuszeniu powietrza zawartego wewnątrz pomieszczeń przez skroplenie zawartej w nim pary wodnej. Powoduje to znaczne obniżenie wilgotności względnej powietrza na skutek czego zawarta w murze wilgoć odparowuje. Wilgotne powietrze jest zasysane przez urządzenie (osuszacz), w którym następuje kondensacja (skraplanie) pary wodnej. Woda odprowadzana jest do pojemnika lub bezpośrednio do kanalizacji.

- wykonujemy pomiar wilgotności tynków, ścian, posadzek

- wykonujemy badanie parametrów wewnątrz budynku takich jak: wilgotność powietrza, temperatura powietrza, temperatura powierzchni przegród budowlanych, temperatura "punktu rosy" (mostki termiczne, przemarzanie)

- chętnie doradzamy w zakresie izolacji.ŚWIADCZYMY RÓWNIEŻ PROFESJONALNE USŁUGI DLA DOMU I JEGO NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA.


CZYŚCIMY DYWANY, WYKŁADZINY, TAPICERKĘ- wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Jest to metoda czyszczenia "na mokro", wykładzina/dywan po wyczyszczeniu pozostaje wilgotna. Do czyszczenia używamy profesjonalnych środków chemicznych renomowanych firm. Bez problemów jesteśmy w stanie doprowadzić do czystości ok. 500 m2 wykładziny dzienne. Metoda czyszczenia "na mokro" pozwala usunąć zabrudzenia wynikające z normalnego użytkowania oraz większość plam.


MYJEMY ELEWACJĘ, KOSTKĘ BRUKOWĄ ORAZ PRAKTYCZNIE WSZYSTKO WYKORZYSTUJĄC WYSOKIE CIŚNIENIE WODY - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Polega na zmyciu warstw brudu pod działaniem wysokiego ciśnienia oraz środków chemicznych.


PIERZEMY WERTIKALE - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Jest to metoda czyszczenia "na mokro". Polega na demontażu poszczególnych elementów, upraniu oraz osuszeniu i ponownym montażu. Zużyte elementy żaluzji wymieniamy na nowe.

UDRAŻNIAMY, CZYŚCIMY RURY, ODPŁYWY, RYNNY - wykorzystując profesjonalne urządzenia czyszczące firmy KARCHER. Jest to metoda udrażniania wodą (HYDRODYNAMICZNA) pod wysokim ciśnieniem. Pozawala na bezpieczne udrażnianie kanalizacji, nie uszkadza rury. Możliwość wykonania usługi wewnątrz budynku jak i na zewnątrz.Sebastian Wiaderny

tel. 505013613, 413751576

www.sebclean.pl   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 1053 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: OSUSZANIE - INIEKCJA - KRYSTALICZNA - OSUSZACZY - ELEWACJI - KOSTKI - BRUKOWEJ

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności