Dolnośląskie - Kłodzko - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Kłodzko / Praca za granicą / Pozostałe państwa - Oferty Pracy

SPAWACZ

Stanowisko: Spawacz

Numer referencyjny: S/12/05/31

Miejsce pracy: EDENKOBEN (ok. 140 km od Frankfurtu n/Menem)

Wymiar pracy: pelen etat

Zadania:• Spawanie rur wydechowych w fabryce samochodow.

Wymagania:• Wyksztalcenie jako specjalista obrobki metalu
• Aktualne uprawnienia spawalnicze spawacza europejskiego MIG/ MAG 135, 136
• Doswiadczenie zawodowe – bardzo wazne
• Umiejetnosc pracy w zespole
• Gotowosc do podejmowania nadgodzin
• znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu umozliwiajacym komunikacje.

Oferujemy:• Stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z prawem niemieckim
• Wynagrodzenie od ok. 1.400 euro netto/miesiac

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:biuro@somos.com.pl
Komplet dokumentow (CV po polsku i po niemiecku, swiadectwa ukonczenia szkol, certyfikaty, uprawnienia, skan dowodu osobistego) prosimy o przesylanie na nasz adres z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule.
Skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zalaczenie do aplikacji nastepujacej klauzuli: "Niniejszym wyrazam dobrowolnie zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Somos Polska do celow zwiazanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych
(Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrazam takze zgode na udostepnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Somos oraz potencjalnym pracodawcom do celow zwiazanych z procesem rekrutacji. Przysluguje mi prawo dostepu do moich danych i ich poprawiania."
Agencja posrednictwa pracy -numer certyfikatu 7459

<-- | | Wyświetleń: 425 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: spawacz