Dolnośląskie - Oława - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Oława / Praca w Polsce / Produkcja - Magazyny

Magazynier

    Magazynier

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna
w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie,
w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Magazynier

Miejsce pracy: Stanowice, Oława

Opis stanowiska

• Obsługa wózków widłowych i kompletacja zamówień
• Uczestniczenie w prowadzonych szkoleniach i projektach
• Wypełnianie dokumentacji magazynowej
• Aktywny udział w opracowanie procedur, instrukcji oraz systemu raportowania
• Przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji
• Dbanie o bezpieczeństwo swoje i współpracowników
• Uczestnictwo we wdrożeniu systemu 5S
• Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych i zwiększających bezpieczeństwo

Wymagania:

• Gotowość do uczenia się i rozwijania wraz z organizacją
• Umiejętność pracy zespołowej, dzielenia się wiedzą, wspierania oraz zastępowania współpracowników
• Umiejętności komunikacyjne
• Wysokie zaangażowanie, rzetelność, sumienność w wykonywaną pracę
• Odpowiedzialne i świadome podejście do zagadnień jakości produktów
• Chęć budowania firmy od postaw i kształtowania jej pozytywnego wizerunku
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Uprawnienia na wózek widłowy
• Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Perspektywę stałej współpracy
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Pakiet socjalny - ubezpieczenie grupowe, karta sportowa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: OWW/049/MM

Manpower - Ul. Mleczna 2, 49–300 Brzeg
Tel. 77 553 20 23; marta.mazur@manpower.pl

<-- | | Wyświetleń: 212 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: Magazynier