Lubuskie - Gorzów Wielkopolski - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski / Praca w Polsce / Praca fizyczna

szukammy merchandiserow (z funkcja doradcy) do pracy w hipermarketach i sklepach C&C - Gorzow Wielko

szukammy merchandiserow (z funkcja doradcy) do pracy w hipermarketach i sklepach C&C w Zielonej Gorze oraz w Gorzowie Wlkp.

Lokalizacje: • Zielona Gora: Carrefour, REAL, Tesco, Makro, Selgros
• Gorzow Wielkopolski: Carrefour, REAL, Tesco, Makro, Selgros

Terminy akcji – w zaleznosci od wybranej lokalizacji:• 30 listopad - 1 grudzien; 7 - 9 grudzien; 14 - 16 grudzien; 20 - 23 grudzien; 27 - 31 grudzien
• 30 listopad - 1 grudzien; 7 - 9 grudzien; 14 - 16 grudzien; 20 - 23 grudzien; 27 - 31 grudzien; 2 - 4 styczen
• 29 - 30 listopad; 6 - 8 grudzien; 13 - 15 grudzien; 18 - 22 grudzien; 27 - 30 grudzien

Szkolenie: 15.11.2012 w Szczecinie

Zadania:• Dbanie o odpowiednia ekspozycje towaru na polkach sklepowych poprzez wykladanie i ukladanie towaru – merchandising
• Praca przy stoiskach z promowanymi markami alkoholi premium – doradzanie klientom, informowanie o nowosciach, zachecanie do zakupu alkoholu
• Utrzymywanie stalego kontaktu z przedstawicielem

Oferujemy:• Prace dla klienta, majacego w swojej ofercie jedne z najlepszych marek alkoholi we wspolpracy z DEM’a Promotion Polska
• Mozliwosc nawiazania dluzszej wspolpracy przy akcjach merchandisingowych jak i promocyjnych
• Umowe o dzielo
• Stawke 10 zl netto za godzine pracy dla osoby ze statusem ucznia

Oczekujemy:• Kandydatow plci meskiej – komunikatywnych, z reprezentatywna aparycja
• Osob pelnoletnich ze wzgledu na promowany produkt
• Aktualnej ksiazeczki sanepidu
• Mile widziane doswiadczenie w merchandisingu oraz w akcjach promocyjnych
• DYSPOZYCYJNOsCI przez caly okres trwania projektu!
Jezeli jestes nadal zainteresowany – czekamy na CV wraz ze zdjeciem sylwetki i twarzy, podpisane:
Imie Nazwisko – lokalizacja – doradca lokalizacja

pod adres: rekrutacja@dema.com.pl

Pamietaj, by w tresci wiadomosci wpisac, ktora lokalizacja Cie interesuje i czemu wlasnie Ty jestes odpowiednim kandydatem na to stanowisko!

Obowiazkowo wypelnij formularz rekrutacyjny, ktory jest niezbedny w rekrutacji:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=299135a8936f4362952 2b02e81d1e7ae

<-- | | Wyświetleń: 213 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: szukammy - merchandiserow - funkcja - hipermarketach - sklepach - gorzow - wielko