Dolnośląskie - Zgorzelec - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Zgorzelec / Praca za granicą / Pozostałe państwa - Oferty Pracy

Pracownik szklarni

Dla naszego Klienta potentata branzy ogrodniczej w Europie poszukujemy
kandydatow do pracy na stanowisko Pracownik szklarni.

Opis stanowiska:
Scinanie kwiatow
Umieszczanie scietego bukietu kwiatow w wiaderkach
Praca odbywa sie na stojaco

Oferujemy:
-Umowe o prace tymczasowa (po okresie wstepnym mozliwa umowa stala, z pelnymi swiadczeniami)
-stawka 9,45 eur netto (gwarantujemy 40 h pracy w tygodniu)
-ilosc nadgodzin zalezna od zagranicznego pracodawcy
-Opieke polskich koordynatorow

Wymagania:
Doswiadczenie jako pracownik szklarni (warunek nie jest konieczny)
Odpowiedzialnosc oraz elastycznosc
Umiejetnosc pracy na roznych stanowiskach pracy
Dokladnosc oraz precyzja w wykonywaniu zadan
Mile widziany komunikatywny j. angielski lub niemiecki

Osoby zainteresowane wspolpraca prosimy o przeslanie swojego CV na adres email: wnlmichalina.olszewska@gmail.com

<-- | | Wyświetleń: 203 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: pracownik - szklarni