Dolnośląskie - Dzierżoniów - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Dzierżoniów / Praca za granicą / Pozostałe państwa - Oferty Pracy

Pomoc domowa do rezydencji w Anglii

Firma J&C GROUP oferuje kompleksowe rozwiazania z obszaru Recruitment & Human Resources Consulting kadry sredniego i wyzszego szczebla branzy inzynieryjnej. Wspolpracujemy z klientami z Niemiec, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Norwegii i Zjednoczonych Emiratow Arabskich.
Dla naszego zagranicznego klienta firma poszukuje:Pomoc domowa do rezydencji w Anglii

Region: Wielka Brytania

Opis Stanowiska:-serwowanie posilkow
-obsluga bankietow (serwowanie napojow)
-witanie gosci wg okreslonych standardow
-utrzymanie w czystosci wyrobow zs stali szlachetniej
-sprzatanie
-pranie
-obowiazki domowe

Wymagania:-minimum 3-letnie udokumentowane doswiadczenie na podobnym stanowisku
-referencje od poprzedniego pracodawcy (pracodawcow)
-mila aparycja
-bardzo wysoka kultura osobista
-jakosc pracy swiadczona profesjonalnie, na bardzo wysokim poziomie
-bardzo dobra organizacja pracy
-dyskrecja i lojalnosc
-dyspozycyjnosc
-gotowosc do zmiany miejsca zamieszkania
-wymogiem koniecznym jest znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:-stala prace na dluzszy okres czasu
-urlop wypoczynkowy obejmujacy 28 dni w ciagu roku
-zakwaterowanie (pracownik poniesie koszt tylko oplat licznikowych – woda, prad, itp.)
-wysokie wynagrodzenie: 20 000 – 25 000 funtow/rocznie
CV w jezyku polskim i angielskim wraz ze zdjeciem prosimy przesylac na adres [email protected] z podaniem w tytule maila : HK.

Prosimy o dopisanie nastepujacej klauzuli: "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

<-- | | Wyświetleń: 92 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: domowa - rezydencji - anglii