Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Serwis Usługi Firmy / Budowlane - Remontowe
 


Brukarstwo układanie łupka oraz kostki granitowej

    Brukarstwo układanie łupka oraz kostki granitowej

Brukarstwo układanie łupka oraz kostki granitowej   
Układaniem Kostki Granitowej zajmujemy się od 1992 roku. Płynąca z wieloletniego doświadczenia wiedza oraz profesjonalne podejście do każdej inwestycji pozwala nam tworzyć trwałe i estetyczne nawierzchnie z tego materiału .

Nabyte wieloletnie doświadczenie z tym materiałem pozwala nam na realizacje każdego założenia bez względu czy będzie to Państwa własny pomysł czy też bardziej zaawansowany projekt stworzony przez projektanta .

Obszar naszych działań to nie tylko wykładanie kostki , tworzenie nawierzchni ,chodników , podjazdów itp. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie podjęte przez nas inwestycje ozdobić dowolnie wybranym niepowtarzalnym wzorem bez względu na to czy będzie to koło , kwiat, winogron, delfin, bądź każdy inny fantazyjny wzór własnego pomysłu. Oczywiście zawsze służymy przy podejmowaniu decyzji naszym doświadczeniem tak by wzór był ozdobą w pełnym tego słowa znaczeniu a nie odwrotnie ponieważ nie każda ozdoba kubaturą pasuje do miejsca w którym ma się znajdować .

Inwestycje wykonujemy z materiałów powierzonych , jednak służymy doradztwem gdzie niezbędne materiały w atrakcyjnych cenach pozyskać .
Posiadamy dostawców współpracujących z nami od wielu lat którzy zapewniają nam materiał na budowę w bardzo dobrej jakości i atrakcyjnych cenach .

Kopalnie z którymi współpracujemy dysponują granitem szarym oraz szaro-rudym . O wymiarach :
4/6- tzw. mozaika
9/11- standardowa kostka na obrzeża bądź podjazdy o dużej wytrzymałości
25/25 - kostka drogowa
Kostka czarna szwed i czerwona vanga w wymiarach 4/6 i 9/11 jest to kostka łupana z bloków nie z oflisów kamieniarskich .

ŁUPEK GRANITOWY jest wspaniałym materiałem nadającym się do układania trwałych nawierzchni takich jak podjazdy , tarasy, ścieżki , chodniki .
Łupek jest to materiałem pozyskiwanym w procesie łupania kostki granitowej , z racji tego że jest on traktowany jako odpad cena tego materiału jest bardzo atrakcyjna w stosunku do cen jakie osiąga kostka granitowa .

Funkcjonalność tego materiału niczym się nie różni od kostki granitowej , jedyna różnica w nawierzchni z łupka jest taka że łupek jest materiałem nie regularnym , oznacza to że w odróżnieniu do kostki nawierzchnia jest ułożona z różnych nieregularnych kawałków granitu co daje piękny naturalny wygląd.

Oczywiście tak jak w przypadku kostki , tak i w łupek można swobodnie wkomponować dowolny wzór by podkreślić estetykę podjazdu, chodnika itp.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie z tym materiałem obrazują to fotografie w Galerii , na życzenie zajmujemy się także projektowaniem bardziej zaawansowanych założeń , w dowolnie wybranym przez Państwa stylu.

Zawsze służymy fachowym doradztwem dlatego przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac niezbędny jest osobisty kontakt aby oszacować teren , określić zakres robót oraz stworzyć projekt koncepcyjny .

Działamy na terenie dolnego śląska - Wrocław, Oleśnica , Syców oraz okolice.
Preferujemy kontakt telefoniczny ponieważ większość czasu spędzamy na budowach TEL. 731-771-285
Wszelkie zapytania można też do nas kierować drogą e-mail na adres buo-bud@wp.pl


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 5553 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: brukarstwo - kostki - granitowej

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności