Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca w Polsce / Handel - Sprzedaż - Marketing

Specjalista ds. Ubezpieczen / Manager ds. Wdrozen i Sprzedazy

Poszukujemy osob do pracy w obszarze
ubezpieczen i inwestycji na stanowiska:

- Specjalista ds. Ubezpieczen
Osobowych i Majatkowych

- Manager ds. Wdrozen i Sprzedazy

Oczekujemy:
• minimum sredniego wyksztalcenia
• gotowosci do udzialu w szkoleniach i podnoszenia
wlasnych kwalifikacji
• umiejetnosci nawiazywania i utrzymywania dobrych
relacji z klientami
• dobrej prezencji
• umiejetnosci samodzielnej organizacji pracy
• niekaralnosci
• nie Oczekujemy doswiadczenia w sprzedazy
produktow ubezpieczeniowych

Zadania:
• aktywne pozyskiwanie i profesjonalna obsluga klienta
• doradztwo w zakresie oferowanych uslug
• sprzedaz produktow ubezpieczeniowych i finansowych
• kierowanie zespolem pracownikow (dla managera)

Oferujemy: • praca na podstawie umowy agencyjnej
• atrakcyjne wynagrodzenie - czesc stala zadaniowa
plus prowizja
• atrakcyjny program rozwoju zawodowego i osobistego
• profesjonalne przygotowanie zawodowe
• systematyczna pomoc merytoryczna
• szeroka game produktow
• prace w jednej z najwiekszych firm ubezpieczeniowo-
finansowych o ugruntowanej marce na swiecie

Wszystkich zainteresowanych prosimy
o przesylanie CV oraz listu motywacyjnego

Prosimy o dolaczenie nastepujacej klauzuli: „Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997
o Ochronie Danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 833)".

<-- | | Wyświetleń: 166 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: specjalista - ubezpieczen - manager - wdrozen - sprzedazy