Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca w Polsce / Administracja - Finanse

Asystentka ds. Handlowych

GJG SYSTEM jest firma dzialajaca jako dostawca specjalistycznych rozwiazan technicznych dla roznorodnych obszarow odbiorcow. Obecnie poszukujemy osoby do naszego biura we Wroclawiu na stanowisko: Asystentka ds. Handlowych.
Glownym zadaniem osoby pracujacej na tym stanowisku bedzie budowanie i utrzymywanie dlugofalowych relacji z klientami oraz dbanie o wizerunek firmy jako rzetelnego i przyjaznego dostawcy.

Miejsce pracy: Wroclaw - Krzyki

Opis stanowiska:· przygotowywanie ofert pod wzgledem handlowym
· doradztwo handlowe dla klientow GJG SYSTEM
· utrzymywanie i rozbudowa wspolpracy ze stalymi klientami, pozyskiwanie nowych klientow
· prowadzenie bazy danych z wykorzystaniem CRM
· dopasowywanie oferty do potrzeb klienta i prowadzenie spraw handlowych
· poszerzanie wiedzy z zakresu oferowanych produktow i uslug
· inne zadania zwiazane z funkcjonowaniem biura

Wymagania:· wyksztalcenie min. srednie
· bardzo dobra znajomosc jezyka niemieckiego w mowie i w pismie (warunek konieczny)
· gotowosc uczenia sie, poznania branzy
· znajomosc obslugi komputera (pakiet MS Office) i sprzetu biurowego
· umiejetnosc organizacji pracy i zaangazowanie, odpowiedzialnosc i kreatywnosc
· zdolnosci komunikacyjne i wysoka kultura osobista

Oferujemy:· ciekawa prace w miedzynarodowym srodowisku
· prace w zgranym zespole nastawionym na realizacje celow
· stale wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy
· mozliwosc rozwoju zawodowego
· stabilnosc dam pracenia

Aplikacje zawierajace list motywacyjny z podaniem oczekiwan finansowych i CV + zdjecie wraz z klauzula o ochronie danych osobowych prosimy przeslac na adres:
grazyna.gniewowska(at)gjg-system.pl

Prosimy o dopisanie nastepujacej klauzuli: "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

<-- | | Wyświetleń: 191 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: asystentka - handlowych