Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca w Polsce / Pozostałe - Inne
 


DYPLOMOWANA/NY - PIELEGNIARKA/PIELEGNIARZ - NIEMCY DREZNO

   

   
Agencja Pracy - Czas na prace Maciej Szostak- wpisana do rejestru KRAZ pod nr 8593, dla swojego Niemieckiego partnera, lidera w branzy medycznej poszukuje do pracy :DYPLOMOWANA/NY - PIELEGNIARKA/PIELEGNIARZ
Miejsce pracy: okolice Drezna

Data rozpoczecia pracy: od zaraz

Oferujemy:
- podpisanie umowy na niemieckich warunkach
- bardzo dobre zarobki oraz warunki pracy (klinika lub ambulancki serwis)
- dodatki za prace w niedziele, swieta, nocki
- pewna i stala prace
- pomoc w zalatwianiu formalnosci zwiazanych z pobytem i praca w Niemczech
- oferujemy stala opieke koordynatora polskojezycznego
- 40h/tyg

Wymagania :Szkola medyczna – kierunek Pielegniarstwo
- znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie B1/B2
- elastycznosc
- umiejetnosc pracy w zespole
- gotowosc do pracy w systemie zmianowym
- prawo jazdy kat.B

CV w jezyku polskim i niemieckim prosimy wysylac na adres : biuro@czasnaprace.eu z klauzula:"Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Czas na prace Maciej Szostak, dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych takze po zakonczeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji".
oraz:„Potwierdzam prawdziwosc powyzszych danych i zgadzam sie na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, ktore podalam/em do wiadomosci Czas na prace do celow rekrutacji pracownikow. Jednoczesnie oswiadczam, ze zostalam/em poinformowana/y iz moje dane moga zostac przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, ze mam prawo dostepu do tresci swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyzej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a takze prawo zazadania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze wzgledu na moja szczegolna sytuacje. Podanie danych jest dobrowolne. Jednoczesnie wyrazam zgode na podejmowanie czynnosci majacych na celu weryfikacje prawdziwosci przekazanych przeze mnie dokumentow i informacji w nich zawartych.


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 267 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: niemcy - drezno

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności