Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca w Polsce / Pozostałe - Inne

Project Manager IT

Dyna Consulting (www.dynaconsulting.pl) jest firma konsultingowa dzialajaca na rynkach globalnych. Korzystajac z wieloletniego i miedzynarodowego doswiadczenia naszych specjalistow oferujemy swoim Klientom profesjonalne uslugi doradcze.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:- Realizacja miedzynarodowych projektow IT
- Nadzorowanie procesu tworzenia oprogramowania
- Koordynowaniu prac zespolow projektowych
- Wspolpraca z pozostalymi zespolami
- Utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania:- Wyksztalcenie wyzsze
- Dobra znajomosc jezyka angielskiego
- Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomosc technologii informatycznych
- Odpowiedzialnosc i zaangazowanie
- Wysokie zdolnosci interpersonalne

Oferta:- Atrakcyjne warunki finansowe
- Szkolenia technologiczne
- Szkolenia jezykowe
- Prywatne ubezpieczenie medyczne
- Ubezpieczenie na zycie
- Udzial w prestizowych projektach miedzynarodowych
- Przyjazna atmosfere w pracy
- Mozliwosc ciaglego rozwoju zawodowego
- Uczestnictwo w zroznicowanych typach projektow

Kraj:
Polska

Region, miasto:
Wroclaw

Aplikacja:
Prosimy o przesylanie dokumentow aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania sie jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

http://www.dynaconsulting.pl/index.php/pl/job-b oard/60-projectmanagerit

<-- | | Wyświetleń: 393 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: project - manager