Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca w Polsce / Praca fizyczna

Pracownik Magazynu

Manpower (nr. certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
Dla naszego Klienta Amazon Fulfillment - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany wrocławskie

Zadania:

• Realizacja podstawowych procesów magazynowych, rozkładanie towarów i kompletacja zamówień
• Pakowanie, etykietowanie, paletyzacja wyrobu
• Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu
• Dbałość o przestrzeganie norm jakościowych
• Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy weekendy (sobota, niedziela)
• Wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• Umiejętność organizacji pracy własnej
• Sumienność i przywiązanie do szczegółów
• Mile widziany status studenta lub osoby uczącej się

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• Wynagrodzenie 12,5 zł brutto za godzinę oraz premia do 15%
• Zmiany w systemie weekendowym (sobota oraz niedziela po 10,5 godziny)
• Bezpłatny dojazd
• Dofinansowanie do posiłków (obiad w cenie 1zł)
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
• Przyjazna atmosfera pracy

Numer referencyjny: PM/008/MM

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nr ref. w tytule na adres email podany w ogłoszeniu oraz prosimy o zarejestrowanie swojego podania pod adresem www.manpower.pl/amazon

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

<-- | | Wyświetleń: 52 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: Pracownik - Magazynu