Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy

Piekarz

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.
Aktualnie naszym klientem jest niemiecka piekarnia, dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Piekarz
nr referencyjny: PIE/02/16
miejsce pracy: 63594 Hasselroth
region: Hesja

Opis stanowiska:
· praca na stanowisku piekarza
· wyrabianie i produkcja ciasta
· praca do 220 h w miesiącu (nadgodziny z dodatkiem)
Oczekujemy:
· komunikatywnej znajomości j. niemieckiego
· prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
· umowę o pracę na niemieckich warunkach
· atrakcyjne wynagrodzenie
· mieszkanie w kwocie 350 euro
· darmowe wyroby na miejscu

Kontakt:
e-mail.: contact@gppeople.pl

<-- | | Wyświetleń: 69 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: Piekarz