Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy

monter klimatyzacji

Agencja zatrudnienia GP People (KRAZ 4972) dla rzetelnego, niemieckiego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

wen/12/15
miejsce pracy: 98544 Zella-Mehlis / Turyngia

opis stanowiska
- montowanie klimatyzacji i wentylacji
wymagania:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- podstawowa znajomość j. niemieckiego
- umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy
- zaangażowanie oraz dokładność
- umiejętność pracy w zespole
- duża motywacja i chęć do pracy

oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę na niemieckich świadczeniach socjalnych (składki podatki, lata do emerytury)
- 6-miesięczny okres próbny, później umowa na czas nieokreślony
- zarobki:1600 eur netto miesięcznie aczkolwiek PO ODJĘCIU KOSZTÓW ZAKWATEROWANIA W WEEKENDY, BO W TYGODNIU ZAKWATEROWANIE JEST ZAPEWNIONE ZA DARMO, PRACOWNIKOWI POZOSTAJE OK. 1380 eur netto/ NA RĘKĘ
- premie za bardo dobrze wykonaną pracę
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- dobre warunki pracy
- przyjemną atmosferę
- możliwość rozwoju zawodowego

CV w j. niemieckim, referencje, świadectwa pracy i zdjęcia wykonywanych prac proszę wysyłać na adres: [email protected]

W liście prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”

<-- | | Wyświetleń: 5 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: monter - klimatyzacji