Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy

Hafciarz/ hafciarka

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego niemieckiego Klienta, poszukuje aktualnie Kandydata na stanowisko:
hafciarz / hafciarka
nr referencyjny: haf/06/15
miejsce pracy: Hesja / Dreieich
region: Niemcy

wymagania niezbędne:
- doświadczenie na ww. stanowisku
- mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego

opis stanowiska:
- praca na stanowisku hafciarza / hafciarki, Kandydat /ka obsługująca maszynę do haftu zajmuje się ręcznym przemieszczaniem tkaniny, natomiast obsługa automatu hafciarskiego polega na nadzorowaniu wykonania haftu przez maszynę. Proces powstawania haftu zaczyna się od opracowania specjalnego programu hafciarskiego. Następnie program importowany jest do panelu sterującego automatem
- przygotowywanie maszyny do wykonania haftu;
- kontrolowanie jakości, pakowanie
- prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy;
- 160 h pracy tygodniowo
- porządkowanie stanowiska

oferujemy:
- 1800 eur brutto
- darmowe zakwaterowanie
- stałą pracę na niemieckich warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail.

Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

W liście prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”

<-- | | Wyświetleń: 32 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: hafciarka