Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy

monter pvc i linoleum

Jeśli zna Pan j. niemiecki w stopniu komunikatywnym w mowie oraz może Pan wyjechać 11.05.2015r. proszę przesłać swoje CV w języku niemieckim na adres contact@gppeople.pl

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego niemieckiego Klienta: przedsiębiorstwa z branży parkieciarskiej, poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

nr referencyjny: mwp/04/15
miejsce pracy: Niemcy

opis stanowiska:
- osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kładzenie linoleum oraz wykładzin pvc w miejscach zlecenia
- silikonowanie

wymagania niezbędne:
- bardzo dobra znajomość materiału – kładzenie dywanów, pvc, linoleum lub
- minimum 6-letnie doświadczenie na ww. stanowisku
- cierpliwość, praca z trudnym Klientem
- prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód

oczekiwania:
- doświadczenie we frezowaniu oraz spawalnictwie - spawania na ciepło marmoleum czy corklinoleum

oferujemy:
- wynagrodzenie 12 euro/h brutto
- darmowe zakwaterowanie

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: contact@gppeople.pl z dopiskiem: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez GP People Sp. z o.o. Sp. K. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)\".

<-- | | Wyświetleń: 17 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: monter - linoleum