pracownik fizyczny (osoba z samochodem)

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego francuskiego Klienta, mięsnej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydata z samochodem na stanowisko:
pracownik fizyczny ( osoba z samochodem)
nr referencyjny: fiz/05/14
miejsce pracy: Francja / Korsyka /Urtaca
wymagania niezbędne:
- prawo jazdy kat. B
- ubezpieczenie w Polsce 30 dni wstecz (ZUS, KRUS, jako członek rodziny)
- samochód (na Korsykę należy dojechać samochodem, a następnie dopłynąć promem), środek transportu jest niezbędny wyłącznie w celu dotarcia do Francji, mamy już 2 sprawdzone osoby, które tam pracowały
- motywacja do pracy
opis stanowiska:
- mycie pojemników
- wrzucanie zamrożonego mięsa na linię z przyprawami
- pełnienie obowiązków od 7.30 do 17 z 45min przerwą
oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową we Francji
- wynagrodzenie 9,61 euro/h brutto
- darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu obok miejsca pracy (2 pokoje, kuchnia, łazienka, pralka, lodówka, mikrofalówka)
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: contact@gppeople.pl z dopiskiem: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez GP People Sp. z o.o. Sp. K. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)\".
|