Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy

pracownik gastronomiczno-porządkowy

Agencja Zatrudnienia GP People dla swojego niemieckiego, sprawdzonego i rzetelnego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

nr referencyjny: pgp/03/15
miejce pracy: Niemcy/ Saksonia
miejscowość: Chemnitz

Oferujemy:

- satysfakcjonujące zarobki (1480 eur brutto, czyli 1080 eur netto)
- zakwaterowanie w bungalow’ach na terenie parku rozrywki (bungalowy wyposażone są w sypialnię, kuchnię oraz łazienkę z prysznicem)
- pracę 6 dni w tygodniu (około 46-48h)
- zapewnione świadczenia socjalne oraz niemiecka umowa o pracę

Obowiązki na stanowisku:

- drobne prace remontowe oraz bieżące naprawy
- dbanie o czystość i dobry stan obiektu
- pielęgnacja roslinności
- praca w imbisie na terenie parku (sprzedaż gotowych wyrobów)
- kierowanie kolejką/ ciuchcią na terenie parku

Wymagania:

- znajomość j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodne komunikowanie się z gośćmi parku (weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej)
- doświadczenie w pracach remontowych, drobnych naprawach
- dobre podejście do klienta
- zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
- prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku polskim lub niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i zdjęciem na adres e-mail: [email protected] Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

<-- | | Wyświetleń: 2 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: pracownik