Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy

pracownik fizyczny z prawem jazdy kat. BCE

Agencja zatrudnienia GP People u numerze KRAZ nr 4972 dla swojego Klienta, firmy
z 50-letnim doświadczeniem, poszukuje aktualnie 6 Kandydatów na stanowisko:

pracownik fizyczny (z prawem jazdy kat. BCE)

ważne:
- nie szukamy kierowcy tylko pracownika fizycznego, który czasami będzie kierował ciężarówką z przyczepą
- wynagrodzenie na rękę po odliczeniu podatku, składek i kosztów zakwaterowania: 1000 euro

miejsce pracy: Niemcy, Hessen, okolice Kassel
praca od 19.01.15 do 19.02.15 (okres próbny), potem powrót do Polski, ponieważ firma ma sezonową przerwę, a następnie od 30.04.15 praca na stałe na czas nieokreślony na niemieckich warunkach

opis stanowiska:
- budowanie (rozkładanie) namiotów na występy okolicznościowe, ceremonie w miejscach wyznaczonych przez Klienta
- codzienny powrót do siedziby firmy po wykonanej pracy, kierowanie samochodem ciężarowym (przyczepa)

wymagania niezbędne:
- prawo jazdy kat. B C E
- motywacja i chęć do pracy
- dobra kondycja fizyczna
- nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

oferujemy:
- pracę na warunkach socjalnych niemieckich gwarantowanych ustawowo
- praca od zaraz
- praca w międzynarodowym środowisku
- ok.: 8,5 eur brutto/h – 1500 brutto miesięcznie - 1100 netto miesięcznie - po zapłaceniu zakwaterowania pracownik otrzymuje na rękę 1000 euro
- umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach (wstępny okres próbny trwający 1 miesiąc)
- warunki socjalne gwarantowane ustawowo
- zakwaterowanie 200 metrów od miejsca pracy (90 eur/miesięcznie)

<-- | | Wyświetleń: 23 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: pracownik - fizyczny - prawem