Dolnośląskie - Wrocław - Darmowe ogłoszenia z wybranego regionu.

Jestes w: > Anonse Gazeta / Dolnośląskie / Wrocław / Praca za granicą / Niemcy - Oferty Pracy

pracownik fizyczny

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego Klienta, niemieckiej firmy z 50-letnim doświadczeniem współpracująca z osobami narodowości polskiej i rumuńskiej poszukuje aktualnie 6 Kandydatów na stanowisko:

pracownik fizyczny (z kat. BCE) od 19.01.2015

aplikuj z głową - przeczytaj wymagania, które są dla naszego Klienta niezbędne

nr referencyjny: bdn/12/14
miejsce pracy: Niemcy / Hesja / Kassel

opis stanowiska:
- budowa namiotów ceremonialnych na różnego rodzaju okoliczności (od małych uroczystości po festyny lokalne)
- praca w okolicach Kassel
- brygadzistą w firmie jest Polak

oczekujemy od kandydata:
- prawo jazdy kat. BCE
- dobra kondycja fizyczna

oferujemy:
- praca stała, na niemieckich warunkach socjalnych gwarantowanych ustawowo
- umowa na czas nieokreślony
- 8-10h pracy dziennie
- ok 1500eur/miesięcznie (oferta bez znajomości języka)
- stawka godzinowa: 8,5eur/h
- zakwaterowanie – koszt 90 eur (znajduje się 200 m od miejsca pracy)

<-- | | Wyświetleń: 5 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: pracownik - fizyczny