Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Jestes w: > Anonse Gazeta / Praca za granicą / Anglia - Oferty Pracy
 


CNC Tokarz – okolice Wolverhampton

   

   

CNC Tokarz – okolice Wolverhampton
Dla naszego klienta z okolic Wolverhampton poszukujemy operatów CNC. Idealny kandydat bedzie posiadal minimum 2 letnie doswiadczenie na Tokarach CNC i centrach obróbczych z FANUC (doswiadczenie na HURCO bedzie dodatkowym atutem). Do obowiazków kandydata na tym stanowisku nalezec bedzie ustawianie, obsluga oraz okazjonalne pisanie prostych programów z pulpitu maszyny na podstawie dostarczonego rysunku technicznego. Male serie, maksimum 30 sztuk. Dodatkowo doswiadczenie na maszynach manualnych bedzie dodatkowym atutem. Praca na zmiane dzienna. Wynagrodzenie 10.00 funtów na godzine.
Zainteresowane osoby proszone sa o rejestracje na naszej stronie www.peakstaff.co.uk oraz dolaczenie aktualnego cv w j. angielskim.
Ref: CNCT/Wolverhampton


KONTAKT:T: +441454335860, +48 177850680
W: www.peakstaff.co.uk
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszenie nastepujacej tresci:„Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) . Powyzsze dane podaje dobrowolnie. Zostalem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostepu do tresci danych oraz mozliwosci ich poprawiania.”
Zastrzegamy sobie mozliwosc odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.Certyfikat 4329


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 697 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: tokarz - okolice - wolverhampton

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności