Anonse Gazeta - Tablica ogłoszeń

Anonse Gazeta - Darmowa Tablica Ogłoszeń Lokalnych

Jestes w: > Anonse Gazeta / Zwierzęta / Koty i Kocięta
 


Montaż SIATEK Balkonowych - zadbaj o bezpieczeństwo kota

    Montaż SIATEK Balkonowych - zadbaj o bezpieczeństwo kota

Montaż SIATEK Balkonowych - zadbaj o bezpieczeństwo kota   
Firma 9a zajmuje się montażem siatek polietylenowych, które skutecznie zabezpieczają okna i balkony przed wypadnięciem zwierząt. Siatki są jedyną skuteczną metodą zabezpieczenia, są w kolorze piaskowym,białym,(praktycznie niewidoczne) bardzo trwałe i odporne na wahania temperatur oraz promieniowanie UV.Rozmiar oczka 30x30mm lub 50x50mm. Odpowiednio zamontowane w pełni zabezpieczą między innymi:

balkony
okna

Siatka jest montowana w następujący sposób:

Montujemy kotwy oczkowe w rogach zabezpieczanej powierzchni, następująco przeciągamy linkę stalową w jednym dolnym rogu zakańczamy linkę z jednej i drugiej strony oczkiem i montujemy po dwa zaciski na jedno oczko. Do oczek wpinamy śrubę rzymską i obracając nią napinamy mocno linkę . Na tak powstałej ramie rozpinamy siatkę przy pomocy zacisków plastikowych

W celu zamówienia usługi montażu siatki poprzez firmę 9a prosimy o przesłanie drogą elektroniczną na adres mailowy pracewysokosciowe9a@gmail.com podstawowych informacji:

- danych teleadresowych
- wymiaru miejsca które ma zostać zabezpieczone wg zdjęcia

lub kontakt telefoniczny 600479739


   
poprzedni anons  Poprzednie Ogłoszenie Następne Ogłoszenie  nastepny anons

<-- | | Wyświetleń: 586 | Edytuj / Usuń | Zgłoś naruszenie | Tagi: SIATEK - Balkonowych - zadbaj

   

 


Anonse Gazeta - to serwis ogłoszeniowy na którym sprawnie i szybko opublikujesz bezpłatne ogłoszenia drobne. W kategoriach takich jak np. ogłoszenia praca, oferty nieruchomości, turystyka i wypoczynek praca za granicą, ogłoszenia motoryzacyjne, praca w Polsce. Jeśli szukasz ogłoszeń dobrze trafiłeś! - Znajdziesz u nas aktualne ogłoszenia drobne, atrakcyjne nieruchomości, najnowsze oferty pracy. Bądź widoczny - dodaj darmowe ogłoszenie, dzięki któremu dotrzesz do dużo liczniejszej grupy odbiorców.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), więcej informacji w naszej Polityce Prywatności